menusearch
gtatech.ir

اخبار ,

نورپردازی داخلی ساختمان هایتان را به ما بسپارید نورپردازی داخلی ساختمان هایتان را به ما بسپارید نورپردازی در معماری داخلی، اعجاز نور در دکوراسیون!
لوکوربوزیه، معمار بزرگ می‌گوید: "معماری بازی هنری هنرمندانه، دقیق و خیره‌کننده مجموعه‌ای از اجسام ساخته شده در زیر نور است. " با خواندن این جمله بیش از پیش به اهمیت نور پی می‌بریم. نور اولین شرط ادراک بینایی است، نور در خانه ما برای دیدن فضا، تشخیص فرم‌ها و رنگ‌ها، زندگی کردن، کار کردن و حس خوب داشتن لازم و ضروری است. درواقع نبود نور موجب می‌شود که دچار ضعف در بینایی شویم و از ادراک فضای اطراف‌مان، رنگ‌ها و فرم‌ها عاجز خواهیم شد. در این مقاله از چیدانه سعی دارم به معرفی و بررسی انواع نورپردازی در معماری داخلی بپردازم.
پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴
نورپردازی برج ها در شهر نورپردازی برج ها در شهر منظر شهر به عنوان شاخص و نماد درجه کیفیت هر شهر است، چرا که منظر شهری خوب ارزش افزوده اقتصادی، اجتماعی و محیطی برای شهر به همراه خواهد داشت. الزامات زندگی شهری امروز، ایجاب می کند که دامنه فعالیت های انسانی از طول روز گذشته و تا پاسی از شب ادامه یابد. بنابراین کار و زندگی شبانه تبدیل به بخشی از زندگی شهری افراد شده است و بخش عمده ای از درک هویت شهر وابسته به نورپردازی فضاهای شهری است که از طریق آن می توان: به خوانایی شهر کمک نمود، در شهر به نماد پردازی می توان پرداخت، به افزایش ایمنی فضاهای شهری از طریق نورپردازی صحیح می توان دست یافت، از طریق روشنایی و نورپردازی استاندارد می توان به شهر رنگ تعلق داد و در نهایت شهر را برای سکونت شهروندان جذاب نمود. با توجه به الزامات زندگی امروزه منظر شبانه شهر اهمیت بسیاری دارد و با نورپردازی می توان این منظر را ارتقاء داد. پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴ دکوراسیون و اجرای برج ها دکوراسیون و اجرای برج ها مبلمان اداری به گروهی از اثاث و لوازم نشستن و کار کردن گفته می شود که معمولا در محیط های کاری استفاده می شوند. البته این موضوع باعث نمی شود که شما از یک مبلمان اداری مانند یک نیم ست مبل اداری در خانه استفاده نکنید. اتفاقا با نگاهی به دور و بر خودتان می توانید نمونه هایی از مبلمان اداری را در منزل بیابید. میز تحریر، میز مطالعه، کتابخانه، برخی از انواع کمد و فایل، صندلی اپن، صندلی کامپیوتر، میز کامپیوتر و ... از انواع خانگی و مرسوم مبلمان اداری هستند. دوشنبه بیست و سوم آذر ۹۴
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز